Archivio delle proprietà » 2019-10-17/2019-10-17

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Pike Karburanti ne shitje ne Qerret

Ne magjistralin Durres-Kavaje , stacion karburanti +hotel 25 dhoma + restorant + impiant gazi , sip.trualli 1500 m2.

€ 1,500,000
1500m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Eleonor

Cmim okazion - Shitet 2+1 tek Komuna e Parisit, prane Qendres 'Eleonor'. Kati i 4 banimit. Perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndejtje-guzhine, tualet dhe ballkon. Dhomat & guzhina kane dalje direkte ne ballkon. Ndertim i ri i sapo perfunduar. Punime cilesore. Cmim ofert dhe i negociueshem.

€ 94,170
129m2
Dyqan ne shitje ne Shkoder prane sheshit Demokracia

Shiten dyqan prej 75m² ne qender te Shkodres 10 metra ne krah te supermarket Conad. Dyqani eshte me te gjitha kushtet dhe eshte i ndertuar kohet e fundit. Gjithashtu zona ku ndodhet eshte shume e favorshme, pasi ka levzije te larte. CMIMI 225'000 (3000€/M²)

€ 225,000
75m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà