Archivio delle proprietà » 2019-04-19/2019-04-19

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Appartmento 1+1 in Vendita

Shitet apartament 50 m larg reres I mobiluar totalisht.ndodhet ne nje zone shume te preferuar pasi ka te gjitha facilitetet dhe e frekuentuar nga familjare gjate gjithe vitit.disponon te guy the dokmentacionin e rregullt hipotekor bashke me certefikaten e kuqe te pronesise.35000 €

€ 35,000
52m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà