Archivio delle proprietà » 2019-02-03/2019-02-03

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Shitet 1+1 ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Me siperfaqe 62.5 m2, ne rrugen Myslym Shyri, apartamenti ka sallon te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. Sherben edhe per zyra pasi ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Nese doni te beni nje investim te zgjuar mos hezitoni te na kontaktoni.

€ 84,000
101m2
Shitet apartament 1+1 prane Liqenit Artificial dhe Bllokut ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne rrugen e Margarita Tutulani, shume prane Parkut dhe Liqenit Artificial te Tiranes. Ai shtrihet ne katin e pare, me siperfaqe te certifikuar 55 m2 e organizuar ne: sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi, korridor dhe tualet. Pallati ndodhet ne nje lagje te qete, prane me supermarketet, farmaci, furre buke, parkun e liqenit, shkolla, kopsht, etj. Ofrohet teresish e mobiluar, e pajisur me parket, kondicioner dhe te gjithe elektroshtepiaket e nevojshem. Gjithashtu vlen mjaft mire per investim, pasi aktualisht eshte e leshuar me qira.

€ 68,000
55m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà