Archivio delle proprietà » 2018-12-15/2018-12-15

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Jepet me qera Shtepi 1+1 te Rr.Peti (E Mobiluar)

Jepet apartament me qira 1+1 i ndodhur te Rruga Peti te liqeni. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon te mobiluar me te gjitha kushtet, 1 dhome gjumi te bollshme dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Lindja e si rrjedhoje ka drite gjate gjithe dites. Rifiniturat jane te cilesise shume te mire. Per me teper informacion mund te na kontaktoni.

€ 370
56m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà