Archivio delle proprietà » 2017-07-01/2017-07-31

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (i mobiluar)

Apartamenti ndodhet ne zonen e Ambasades Greke brenda Unazes se Tiranes. Jepet me qera vetem per afat te gjate dhe per persona serioz.

Occupato
Apartament me dhome dhe paradhome ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Apartamenti eshte ekonomik dhe pjeserisht i mobiluar.

Occupato
Attivitá comerciali in Affitto

Ambjent me qera , aktualisht ne pune si parukeri, i kompleruar totalisht , me tualet dhe kondicioner

Occupato
Apartament 2+1 ne qender te Sarandes
€ 60
80m2
Aparament 2+1 me qera ne Sarande (qender)
€ 60
77m2
Sunrise Resort - Enjoy your vacations in Albania

Sunrise Resort is a large and pleasant resort which is situated on the shores of the Jon Sea. It offers one of the most beautiful sights and the best conditions for unforgettable holidays. The resort is surrounded by calm, greenery and the sound of sea waves. The hotel has 21 rooms with comfortable and contemporary conditions. The restaurant consists of a traditional and Mediterranean menu. The resort offers an environment for the entertainment of children. The objective is that the service that hotel offers to be an unforgettable experience for the customers.

€ 40
35m2
ME QERA/FOR RENT 1+1 25000 LEK

PRAPA SHALLVAREVE QETESI NE MES TE QYTETIT

Occupato
Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Qender te Tiranes

Qetesi ne zemer te tiranes , Zone e survejuar me kamera sigurie .

€ 270
76m2
Casa in Vendita

Shtëpi e vjetër , pjesërisht e banueshme , gjithashtu perpara ka nje dyqan 80 m dhe te dyja ndodhen buze rruges kryesore dhe nese ju intereson t'i bleni te dyja kushtojne 80000 euro i diskutueshem .

€ 45,000
450m2
** Dhome per cift ne bregdetin e Vlores ne Radhime

Hoteli eshte i lokalizuar ne Radhime. Dhomat jane te pajisura me kushte optimale per nje qendrim te kendshem dhe per te pushuar ne sezonin e veres. Cmimet jane ne varesi te sezonit.

€ 35
20m2
**** Dhome Hoteli ne bregdetin e Vlores

Cmimet jane me varesi te sezonit. Komoditeti dhe rehatia nuk do tju mungojne ne kete hotel. Cmimi justifikon cilesine e hotelit dhe afersine nga plazhet e CocoBongo, Jonufri, ... Restorant Amantia e shume pika kuce per bregdetin Vlore-Orikum. Ne cmim jane te perfshira edhe cadrat e plazhit e shezlong per personat qe qendrojne me Hotel.

€ 60
30m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà