Archivio delle proprietà » 2017-06-01/2017-06-31

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Negozio in Vendita

Shitet objekti në qendër të qytetit. Ndërtesa është me sipërfaqe 200m2 dhe me leje ndërtimi për katër ( 4 ) kate. Objekti është në një pozicion strategjik për ç'farëdolloj biznesi.Kati i parë i ndërtesës ka reth 15 vite që është në funksion për qëllim biznesi. (Qendër interneti dhe sallë video lojra) Ndërsa kati i dytë është i papërfunduar. Objekti mund të shërbejë si qendër tregëtare, bar, restorant, hotel, etj. Objekti ndodhet 50m përballë gjimnazit''Siri Shapllo'' 20 m poshtë ALPO RADIO dhe 10 m larg rrugës kryesore automobilistike. Edhe një herë po e përmend: Pozicioni i saj është shumë i përshtatshëm për ç'farëdolloj biznesi. Nëse jeni të interesuar për të zgjeruar biznesin tuaj në mënyrë të suksesshme, besoj se ky është një rast i mirë.Ju mirëpres në komunikim.

€ 300,000
400m2
Dyqan me qera tek rr.him kolli

Tek rr.him kolli, me tualet, i pershtatshem per cdo tip aktiviteti., Cmimi i diskutueshem.

Occupato
Garazh me qera rruga vllazen huta tek tv koha

Rruga Vllazen Huta tek TV KOHA, me dy qepena.

Occupato
Dyqan me qera ne Tirane afer Venue

Afer Venue, ne hyrjen e nje pallati te ri me 90 familje i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Occupato
Dyqan me qera ne Tirane ne Vilat Gjermane

Tek Vilat Gjermane. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Occupato
Dyqan me qera rr.”brakes” prane prokurorise

Rr.”brakes” prane prokurorise, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Occupato
Garazh me qera ne Tirane ne bllok

Garazhd 28m2, 80€ per muaj, rruga perlat rexhepi

Occupato
Garazh me qera ne Tirane tek Perlat Rexhepi

Garazhd 28m2, 80€ per muaj, rruga perlat rexhepi

Occupato
Ambjent biznesi me qera ne Tirane perballe shkolles At Zef Pllumi

Perballe shkolles At Zef Pllumi, e pershtatshme per aktivitet. Cmimi i diskutueshem.

Occupato
Apartament 2+1 me qera pall i ri prane zones se Myslym Shyrit

Jap me qera apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ai eshte i bollshem me dy dhoma dhe teper i pershtatshem per nje familje qe do te jete prane institucioneve kryesore ne Tirane. Jepet me qera i pamobiluar me nje cmim okazion 32000 leke i panegocueshem per afat te gjate kohor. Nese deshironi ta shikoni nga afer mjafton te telefononi.

€ 252
80m2
Apartament 1+1 me qera ne Qytetin e Sarandes

Shtepi pushimi me qera ne Sarande!

€ 35
40m2
Shtepi me qera rruga ura

Rruga Ura, ne nje shtepi private 3+1, bosh.

€ 236
120m2
Shtepi me qera ne Tirane tek Vila Gold

Tek Vila Gold shtepi private 1+1 e kompletuar.

Occupato
Shtepi private ne shitje ne rrugen mbreterore Elbasan

Shes shtepi private 101 metra katrore me siperfaqje toke 680m

€ 90,000
680m2
Vile ne shitje tek Pishat e Buta

Vila eshte te Pishat e Buta ne Golem ,nje fasht turistik shume afer detit , kompleksi ka 40 vila dhe ruhet me roje 24 ore / dite , gjithe vitin . Vila eshte dy kateshe (rreth 200 m2 sip ndertimi ne dy katet) dhe 415 m2 toke me gjithe oborrin . Vila ne katin e pare ka nje soxhorno te madhe me oxhak funskional dhe guzhine gatimi e ngrenie me vete pervec verandes dhe nje tualeti . Kati i dyte ka tre dhoma gjumi te treja me ballkon goxha te medha si dhe nje tualet te madhe bashke me vaske e shower . Shtepia shitet sic eshte e mobiluar me gjithcka nga luga e gjilpera dhe mobilimi , me konfort te plote jo si shtepi e dyte( plazhi) po si shtepi banimi te hysh neser . Cdo dhome ka kondicioner , eshte instaliuar dhe sistemi i ngrohes- ftohes Po jo pajisja. Cmimi i shitjes eshte okazion , sapo eshte vleresuar dhe ne certifikate ne hipotek vlera eshte 220,000 mije Euro shitet per 185,000 Euro .

€ 185,000
415m2
Apartament 2+1 me qera prane shkolles andon z. cajupi

Prane shkolles Andon Z. Cajupi, kati 4, bosh.

Occupato
Garzoniere me qera pjeserisht e mobiluar prane KESH

Jepet me qera garzoniere pjeserisht e mobiluar.

Occupato
Apartament 2+1 me qera prane kmy

Prane KMY, kati 3, me ashensor, e mobiluar.

Occupato
Apartament 1+1 me qera ne Tirane pas Ministrise se Jashtme

Pas Ministrise se Jashtme jepet me qera ne katin e dyte.

Occupato
Jepet me qera apartament 1+1 tek Azili i Pleqve ne zonen e Ali Demit, Tirane

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore.

Occupato
  • Pagina 1 da 2
Archivio delle proprietà