Archivio delle proprietà » 2017-04-17/2017-04-17

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Dyqan ne shitje yzberisht prane rruges 3 Deshmoret

Yzberisht, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

€ 60,800
76m2
Shtepi pushimi ne shitje tek Shkembi i Kavajes ne vijen e pare ne bregdet

Dua te shes shtepi pushimi te shkembi Kavajes ne vijen e pare ne bregdet shtepia eshte ne kate te 5 pamje mahnitese nga deti dhe kodra dielli eshte gjate gjithe kohes Brenda shume e ngroht si shtepi me letra te rregullta.

€ 43,550
67m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà