Archivio delle proprietà » 2017-04-07/2017-04-07

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje i vitit 2010 ne Tirane ne Ali Dem

eshte pallat i ri i vitit 2010, me hipoteke , kati i trete banimi, cmimi eshte i diskutueshem

€ 52,000
73m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Shkolla Mihal Grameno

Tek shkolla Mihal Grameno ne Rrugen Mihal Grameno. Kati i peste (i fundit) pa ashensor. Viti eshte i vitit 89. Shtepia eshte totalisht e rikonstruktuar, ka parket, shitet e kompletuar dhe bosh sipas deshires.

€ 60,000
73m2
Shitet apartament 2+1 ne Tirane pas Hipotekes

Mbrapa hipotekes, ndertimin i Minierave i vitit 95, tek Shkolla Qazim Turdiu, banjo me dritare, kati i trete. Punimet e brendshme dhe mobilimi eshte modern.

€ 69,000
86m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Arkitekt Kasemi

10 metra nga stacioni i autobuzit tek brrylli, Kati 7, me dokumenta te rregullta. Pallat i vitit 1998, pa ashensor.

€ 75,000
93m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane perballe Maternitetit te Ri

Perballe maternitetit te ri, kati 3 (kati i pare ka vetem 3 shkalle), pa ashensor, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon. Ndertimi i vitit 89 - 90. Cmimi i padiskutueshem.

€ 63,000
74m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Hipotekes

Pas Hipotekes se Tiranes, ndertim i vitit 1995, banjo me dritare, kati 3. Me hipoteke. Cmimi i padiskutushem.

€ 69,000
86m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore prane mobileri Vip Saloti

Prane mobileri Vip Saloti, kati 2, me ashensor, me ballkon, viti i ndertimit 2016. Cmimi i diskutueshem.

€ 40,878
95m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ngjitur me Uzinen Dinamo

Ngjitur me Uzinen Dinamo, kati 5, viti i ndertimit 2000, e mobiluar totalisht.

€ 84,000
104m2
Shitet dyqan ne Astir me nje sip 59m2 dhe cmim 81,000 euroDyqani ndodhet nenje pallat ne rrugen kryesore Mikel Maruli

Shitet dyqan ne Astir me nje sip 59m2 dhe cmim 81,000 euroDyqani ndodhet nenje pallat ne rrugen kryesore Mikel Maruli ,i cili ka nje pozicion fantastik, perpara tij shtrihet nje lulishte e madhe te cilen e ben kete dyqan te vlefshem per nje sere aktivitetesh. Nje investim i vlefshem per aktivitetin e endrrave tuaja.Certifikata e pronesise del ne muajin mars te ketij viti.

€ 81,000
59m2
Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Durresit (investim i mire)
€ 65,000
75m2
Apartament ne pallat te ri ne shitje ne rrugen Myslym Shyri
€ 143,000
110m2
Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini (kati 5)
€ 55,000
75m2
Apartament ekonomik 1+1 ne shitje ne rrugen Niko Avrami
€ 35,000
57m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne Bulevard

Pallat i ri, me ballkon, 2 banjo, kati 10.

€ 500
120m2
Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes ne pallat te ri

Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet edhe me qera.

€ 150,000
120m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà