Archivio delle proprietà » 2017-03-17/2017-03-17

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Don Bosko

Ne fund te rruges Don Bosko, pjeserisht e mobiluar, kati 5-te.

€ 47,167
85m2
Apartament 1+1 ne shitje tek Myslym Shyri prane Big Market

Apartamenti eshte i pa rikonstruktuar dhe i vendosur ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Orientimi: Jug Perendim dhe lindje.

€ 80,000
70m2
Ambjent gjysme bodrrum me Qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane

Ambjent teper i pershtatshem per biznes, me tualet, linje trefazore. Kujdes! Nese ju e paguani ambjentin per 6 muaj ju paguani 250 euro / muaj dhe nese e paguani per 1 vit ju paguani 200 euro / muaj.

€ 300
64m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà