Archivio delle proprietà » 2016-12-01/2016-12-01

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Durres tek Shkembi i Kavajes kompleksi Drilon

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me pamje nga deti tek shkembi i kavajes kompeksi ''Drilon''. Kompleksi ndodhet mbi shinat, por shume prane detit, 50 m larg detit. Prane kompleksit ka mbikalim dhe nenkalim per kembesoret qe te nxjer ne det Apartamentet jane me hipoteke. Siperfaqet variojne 1+1 50 - 71 m2 dhe 2+1 100 m2. Te gjitha apartamentet ofrojne pamje nga deti. Punimet jane shume cilesore, me grila dhe vendparkim brenda kompleksit vetem per banoret.

€ 20,000
50m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà