Archivio delle proprietà » 2016-09-23/2016-09-23

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Ali Bakiu

Prane rrethrrotullimit te madhe tek Unaza e Re, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone. Me hipoteke.

€ 60,260
131m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Q. Globe

Prane qendres Globe, kati 6. Cmimi i diskutueshem.

€ 75,000
103m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Dogana

Ku kryqezohet rruga e Durresit me Unazen e re, kati 6, ne proces hipotekimi.

€ 36,000
70m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek stacioni i fundit i Tiranes se Re

Tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re, kati 2-te, pallat ekzistues, Apartamenti eshte me hipoteke. Cmimi i padiskutueshem.

€ 50,000
108m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Irfan Tomini

Pas shkolles 26 Nentori, tek Irfan Tomini, kati 5 (i parafundit). Viti i ndertimit 2001.

€ 58,400
73m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Kryegjyshata

Tek Kryegjyshata, kati 1, pallat 2 katesh, rrethuar me mur dhe dere. Me hipoteke.

€ 26,000
68m2
Vile ne shitje ne Mullet ne Tirane

Ndertese, vile, perballe me Iluminati Rezidence, kati 1 dhe 2 mund te funksionojne si biznes, kati i 3-te si banim. Me pishine dhe lulishte. 500m2 truall dhe 3000m2 toke. Me hipoteke dhe ndertese me dokumente te rregullta. Cmimi i diskutueshem.

€ 750,000
750m2
Garzoniere ne shitje ne Tirane pas Kompleksit Xhura ne Porcelan

Mbrpa Kompleksit Xhura ne Porcelan, kati 1, kuzhine me kondrabufe, dhe me elektroshtepiake. Cmimi i diskutueshem.

€ 23,000
35m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Muhamet Gjollesha

Rruga Muhamet Gjollesha, prane zyrave te KESH, kati 3, 2 banjo. Cmimi i padiskutueshem.

€ 99,000
110m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Korce

Rruga Petraq Shomo, kati 5-te. Dokumenta te rregullta. Me shtese.

€ 35,375
90m2
Apartament 3+1 ne shitje tek Kodra e Diellit ne Tirane

Tek Kodra e Diellit mbi kishen, 2 banjo, 2 ballkone, kati 4, me ashensor. Me sistem ngrohje, me dokumentacion te rregullt.

€ 106,250
125m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Unaza e Re

Tek Unaza e re perballe karburant kastrati, kati 3, 2 dhoma, 2 banjo, ballkon, apartament me punime cilesore dhe shtruar me parket. Me hipoteke.

€ 69,600
116m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Gjykates se Tiranes

Pas Gjykates se Tiranes, prane grepit te arte, kati i pare, shume i pershtatshem per aktivitet privat si zyra, noteri, avokati apo biznese te tjera private. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 93,600
72m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek 4 deshmoret

Tek 4 deshmoret, kati 6, me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 59,500
70m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Kinostudios

Prane Kinostudios, tek policia rrugore, kati 3-te, 2 banjo.

€ 78,120
126m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Shkolles se Bashkuar

Prane shkolles se bashkuar tek pallatet e Skraparllinjve, kati 7, 2 banjo, 2 ballkone, ashensor, oxhak, pjeserisht i mobiluar. Me hipoteke.

€ 75,600
126m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane perballe shkolles Ismail Qemali

Perballe shkolles Ismail Qemali, kati 4, 2 banjo, e kompletuar totalisht, mobilim i ri bashkohor, hyrje e shtruar me parket. Me hipoteke.

€ 161,200
104m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane pallateve Cabej

Tek pallatet Cabej ne Misto Mame, kati 2, i arreduar, me hipoteke.

€ 70,000
104m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek pallatet Cabej

Tek pallatet Cabej ne Misto Mame, kati 5, me ashensor, Pamje Veri Lindje, me Hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 47,953
90m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres tek Lagjia numer 5

Lagjia nr. 5, kati 5, me ashensor, ndertim i ri, 2 kondicionere, kontrabufe e madhe, ballkon i mbyllur me dural. Me hipoteke.

€ 57,780
107m2
  • Pagina 1 da 2
Archivio delle proprietà