Archivio delle proprietà » 2016-07-06/2016-07-06

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne Golem prane kompleksit Xixa

Zona/Rruga : kompleksi xixa, Golem AP 1+1, Kuzhine dhe dhome gjumi e mobiluar. Fare prane detit per 1 min. Zone me te gjitha sherbimet per pushues vendas dhe te huaj. Ju faleminderit

€ 35
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Myslym Shyrit
€ 104,000
104m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà