Archivio delle proprietà » 2016-03-26/2016-03-26

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Toke me qera ne Vore prane Xhamise Vlore

Jepet me qera per aktivitete te ndryshme kapanon 200 m2 dhe 2000 m2 toke. Mund te mundesohet edhe investimi per zgjerim kapanoni. Per nje vizite na kontaktoni!

€ 1,000
200m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane shkolles Kushtrimi I Lirise
Venduto
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Kopshti Zoologjik

Super apartament prane liqenit artificial , ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Luksi dhe rehatia mund te arrihet ne jetesen tek ky apartament ne nje zone te tille. Apartmenti jepet i mobiluar!

€ 1,100
100m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane afer Kopshtit Zoologjik

Ju jepet mundesia per te marre nje apartament te organizuar ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenjeje me guzhine dhe nje sallon. Salloni ka siperfaqe te mjaftueshme per tu mundesuar edhe nje dhome tjeter shtese. Ne kete menyre mund te perfitoni 3 dhoma gjumi. ne kete apartament do te gjeni komoditet dhe hapesira te bollshme. apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore. jepet me apartamentin edhe nje garazh . per cdo interesim na kontaktoni!

Venduto
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane hotel La Boheme

Jepet apartament me qera ne Bllok. Apartamenti organiyohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. I mobiluar ne meyre bashkekohore ju sjell komoditet e deshiruar. Na kontaktoni per cdo interesim.

Occupato
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Concord

(FOR SALE). SHITET APARTAMENT 2+1 93M2 PRANE KONKORD CENTER.! Apartament 2+1 me nje ndarje fantastike, (vec apartamenteve te tjera), ishfrytezuar cdo centimeter, I ndare ne koridor, sallon, ballkon, me pamje lindje, dy dhoma gjumi, dy banjo, ndodhet ne nje nga komplekset me cilesor qe po ndertohet ne zone. (pallati ne ndertim e siper (ne procesin e pllakave). Ndodhet ne RR 5 Maji prane konkord Center. Me mundesi kolaterali me firmen nepermjet bankes). Cmimi OKAZION VETEM 62,000 EURO.

Venduto
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà