Archivio delle proprietà » 2016-03-09/2016-03-09

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Toke ne shitje ne Shengjin prane Societe Generale

Shitet toke ne Shengjin,Kune.Toka gjendet sa mbaron asfalti ne nje zone shume te qete dhe vetem 250m larg nga plazhi. E perbere nga 10.000 m² eshte e pershtatshme per vila pushimi. Cmimi eshte shume i arsyeshem per vetem 60 € / m².

€ 600,000
10000m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà