Archivio delle proprietà » 2016-02-15/2016-02-15

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Durres plazh sektori Iliria

Apartamenti eshte 2+1 ka dy dhoma ,nje sallon bashke me kuzhine,dy banjo dhe tre ballkone .Lagja 13 ne plazh ,sektori Iliria siparfaqja e apartamentit 95.87 m2. Cmim eshte 40000 euro .Me dokumenta te rregulleta.

€ 40,000
96m2
Toke ne shitje ne Theth prane lumit te Thethit

Shitet truall ne qender te Thethit.Trualli ka nje siperfaqe prej 20.000 m².Nje zone shume e preferuar se fundmi si nga vendasit ashtu edhe te huajt.Zona eshte e qete dhe plot ajer te paster. Kjo zone po zhvillohet me ritme shume te shpejta vitet e fundit.Toka eshte e pershtatshme per te ndertuar hotel, bar-restorant, shtepi banimi ose pushimi, godine sherbimi etj.Nese po kerkoni te investoni alpet shqiptare atehere kjo eshte nje nga pronat e duhura qe ju mund te blini. Dokumentacioni i prones eshte i plote dhe shume i rregullt dhe vihet ne dispozicion per cdo klient te interesuar Cmimi eshte 35 €/m².

€ 700,000
20000m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà