Archivio delle proprietà » 2016-01-14/2016-01-14

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Konferenca e Pezes

Shes apartament prane Myslym Shyrit 70m2 i mobiluar, pallat i ri perballe shkolles Konferenca e Pezes.

€ 84,000
70m2
Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri

Jepet me qera dyqan ne rrugen me te populluar te Tiranes. Cmimi eshte i arsyeshem dhe ju mund te me kontaktoni per ta pare dyqanin edhe nga afer. Dyqani pervec dy ambjenteve ka edhe banje. Eshte shume i pershtatshem per cdo aktivitet i cili kerkon te promovohet ne nje nga zonat ku ka shume kalimtare.

€ 750
38m2
Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri teper i pershtatshem per aktivitet

Ambjenti eshte shume i pershtatshem per cmimin qe ka. Fazada eshte prej xhami qe e ben ate te shikueshem nga te gjithe kalimtaret ne myslym shyr.

€ 600
28m2
Dyqan me qera tek rruga Myslym Shyri

Dy ambjente dhe shume i pershtatshem per cdo lloj biznesi qe do te promovohet ne rruget me me shume kalimtare ne Tirane.

€ 900
48m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà