Vendita

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Shitet apartament 1+1, Rruga e Durresit tek Blloku i Ambasadave prane Hotel Koloseo.

Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues 3-katësh me sipërfaqe 65 m2 dhe me punime shume cilesore. Disponon: sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti i bollshem, 1 ballkon, i mobiluar me hipotekë. Apartamenti eshte konvertuar ne 1+1 nga 2+1 qe ka qene dhe mund e rikonvertohet serish ne 2+1, instalime të reja elektrike dhe hidraulike, muret e nderteses jan te larta 3 m2, ndodhet larg zhurmes akustike pasi eshte nje zone shume e qete e rrethuar nga ambasada te shteteve te ndryshme, parkim i garantuar poshte pallatit, mundesi shum e mire per investim per dhenje me qera per zyra por edhe mundesi shume e mire per banim. Nodhet vetem 3 minuta larg qendres, 14 minuta larg liqenit te tiranes, 26 minuta larg parkut nacional te Dajtit, 15 minuta larg Qendres Spitalore Universitare Nene Terza, ndodhet prane qendrave tregtare dhe bisneseve te shumta por edhe prane shkollave publike dhe institucioneve te tjera te rendesishme publike apo institucioneve shendetesore. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 70,000
65m2
Shitet Vilë, tek Rruga e Elbasanit Sauk prane karburant Kastratit.

Informacion mbi pronën: sipërfaqja e truallit 290 m2 sipërfaqja e ndërtimit 165 m2 strukturë 2-katëshe model amerikan me dokumentacion të rregullt hipotekor, peme frutore, oborr, e investuar . Organizimi: kati 1- ambient ndenje, ambient gatimi, 1 tualet, kati 2- salloni, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkoni. Informacion shtese: pus i cili disponon uje te pijshem, garazhi eshte me porte me pult dhe vila eshte e rrethuar me avlli. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 109

€ 165,000
165m2
Shitet apartament 2+1 në zonën e Kthesës Së Kamzës tek pallatet e verdha.

Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati i 7 banim, sipërfaqa e apartamentit 80 m2. Apartamenti disponon: salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti, 2 ballkone. Cilësime të tjera: i investuar, sistem kondicionimi, dokumentacion i rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 60,000
80m2
Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko prane Zogut te Zi

Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati te ri . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenje, ambjent gatimi, dhoma gjumi, tualeti, ballkon Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ). Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekore. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 62,000
74m2
Shitet lokal ne zonen e Unazes se Re

Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: buzë rruge, kati i 0, sipërfaqja e ambientit 42 m2, tualet, fasadë xhami, i investuar, mundesi shumë e mirë investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 65,000
42m2
Shitet vile ose dupleks ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes

Shitet vile ose dupleks mundesi zgjedhjeje, ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Vila eshte e organizuar ne nje kat nentoke, katin perdhe dhe nje kat te pare, gjithashtu ofron parking per 2 makina. Ndersa tipologjia e apartamentit dallon nga çdo tjetër, me hapësirë mëse të mjaftueshme për një stil komod jetese, qetësinë dhe relaksin që të ofron vendodhja, gjelbërimin që e rrethon dhe parkimin e garantuar për dy vende. Eshte zgjedhja ideale per t’ju larguar kaosit të qytetit dhe për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë shtëpiak. Mandarine Drive ofron një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Projekti spikat në arkitekturën moderne, e cila lidhet rrjedhshëm me natyrën që karakterizon zona përreth Lundrës e Mulletit. Çmimi: € 350.000-500.000 Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 350,000
400m2
Shitet apartament në zonën e Yzberishtit,përballë Ecco Market.

Informacion mbi apartamentin: kati 6 banim, sipërfaqja e apartamentit 90m2. Organizimi : salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti 2 ballkone . Cilësime të tjera: I mobiluar, kubaturë e rregullt dhe organizim i mirë, orientim Jug-Perëndim I investuar Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 60,000
90m2
Shitet apartament në zonën e Yzberishtit,përballë Ecco Market.

Informacion mbi apartamentin: kati 8 banim, sipërfaqja e apartamentit 90 m2. Organizimi : salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti 2 ballkone . Cilësime të tjera: I mobiluar, kubaturë e rregullt dhe organizim i mirë, orientim Jug-Perëndim I investuar Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 65,000
90m2
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit.

Apartamenti ndodhet në katin 4 te nje pallati 5 katesh dhe ka sipërfaqe totale prej 117 m2. Apartamenti disponon: salloni i ndenjes me vete, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon, pallat ekzistues parafabrikat mundesi ndarjeje ne 2 apartamente. Me çertificate pronësie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 102,000
117m2
Shitet apartament 2+1 në zonën e Lungo Mares ne Vlore

Shitet apartament në zonën e Lungo Mares ne Vlore me pamje fantastike. Informacion mbi apartamentin: kati 3 banim, sipërfaqja totale e apartamentit 119 m2 siperfaqe e brendshme 110 m2. Organizimi : salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, 2 ballkone. Cilësime të tjera: I mobiluar, kubaturë e rregullt dhe organizim i mirë, orientim Jug-Perëndim i investuar Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 94,000
110m2
Shitet Toke prane detit ne Rradhime, Vlore

Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 65000 m2 me certifikatë pronësie, buze rruge kryesore. Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim per komplekse vilash dhe rezidencash. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 6,500,000
65000m2
Shitet apartament 2+1+2 në Kthesën e Kamzës tek pallatet e verdha.

Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati i 7 banim, sipërfaqa e apartamentit 83 m2. Apartamenti disponon: salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni. Cilësime të tjera: i investuar, ashensor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 45,000
83m2
Shitet super apartament 1+1 ne Golem Durres tek Mali Robit.

Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 52 m2 ,siperfaqe e perbashket 8 m2 dhe siperfaqe verande 96 m2. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertese 5 kateshe e rrethuar nga pishat fantastike te zones. Organizimi: salloni, dhoma e gjumit, tualeti, dhe ballkoni, shitet super e mobiluar dhe super e investuar deri ne detaj dhe disponon nje pamje fantastike dh eshum relaksuese nga deti dhe pishat qe rrethojne zonen. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i pademtuar nga termeti. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 65,000
52m2
Shitet ambient tek Rruga e Dibres

Ambienti ndodhet tek Rruga e Dibres buze rruge kryesore dhe disponon nje pozicion shume strategjik. Informacion mbi Ambjentin: kati 0 buze rruge, i investuar, 43.03 m2, dokumentacion i rregullt hipotekor. Disonon fasadë xhami, i përshtatshëm për ambiente biznesi te ndryshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 235,000
43m2
Shitet ambient tregtare tek Bulevardi Bajram Curri

Ambienti ndodhet tek Bulevardi Bajram Curri buze rruge kryesore dhe disponon nje pozicion shume strategjik. Informacion mbi Ambjentin: kati 0 buze rruge, i investuar, 41.02 m2. Disonon fasadë xhami, i përshtatshëm për ambiente biznesi te ndryshme si agjensi imobilare, zyre avokatie ose noteriale, agjensi turistike etj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 150,000
41m2
Shitet biznes tek Komuna e Parisit

Biznesi ndodhet në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi ambientin: kati 0, sipërfaqa e ambjenti 33 m2, i investuar, 1 tualet, biznesi shitet në vlerën 15000 euro, aktualisht ambjenti jepet dhe me qera 350 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 15,000
33m2
Shitet toke bashke me ndertesen ne Kavaje

Shitet toke se bashku me ndertesen ne Kavaje komuna Synej ne fshatin Peqinaj. Siperfaqe e tokes 1800 m2, siperfaqe ndertimi 400 m2 se bashku me 2 depo uji ne te dyja anet e nderteses . Infrastruktur e rregullt e ndertuar e gjitha me beton te derdhur sipas standarteve maksimale europiane Rezistuese ndaj faktoreve natyror termete etj. Themelet te pershtateshme per 8 kat ndertim . E pershtatshme per te ndertuar vile banimi ose per hoteleri pamje spektakolare. Objekti i orjentuar me pamje nga Durresi dhe nga Spilleja, eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 370,000
1800m2
Shitet vile dy-kateshe ne rrugen e Elbasanit

Vila është e pozicionuar në Rrugën e Elbasanit tek Vilat Gjermane. Informacion mbi vilën: ndertim 3 katësh me siperfaqe 546 m2 dhe truall me sipërfaqe 1000 m2. Organizimi: bodrum me kapacitet 6 makina. Kati I pare eshte I organizuar nga salloni ndenjes me oxhak, ambjenti gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti. Kati I dytë është I organizuar nga katër dhoma gjumi dhe dy tualete. Kati I trete papafingo. Vila ka punime cilësore, kubaturë të rregullt, kondicionim dhe është e përshtatshëm për banim ose biznes. Çmimi Shitjes: € 890.000 Çmimi Qirase: € 2500/muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 890,000
546m2
Shitet apartament tek Liqeni i Thate

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, te Rruga Peti. Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 99 m2 ku 70.37 m2 siperfaqe e brendshme, 12.17 m2 siperfaqe e perbashket dhe 16.15 m2 veranda, orjentimi Lindje. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: sallonin e ndenjes, kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualetin, verandën e bollshme, pallat i ri. Apartamenti ka kubaturë të rregullt, punime cilësore, zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 95,000
99m2
Shitet Super Apartament 2+1 Liqeni i Thate Rruga Peti.

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, Rruga Peti. Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 99 m2 ku 70.37 m2 siperfaqe e brendshme, 12.17 m2 siperfaqe e perbashket dhe 16.15 m2 veranda, orjentimi Lindje. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: salloni ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, tualeti, verandë e bollshme, pallat i ri. Apartamenti disponon kubaturë të rregullt, punime cilësore, zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ?? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 95,000
99m2
  • Pagina 1 da 176
Archivio delle proprietà