Archivio delle proprietà » 2020-02-18/2020-02-18

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Super apartament tek Medreseja !!

Apartamenti ndodhet tek zona e Medresesë. Ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri me sipërfaqe totale 145 m2 dhe siperfaqe e brendshme 130 m2. Apartamenti ka orientim shume te mire, me hipoteke. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, korridori, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, pallat i ri, i sapo përfunduar. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne: ? +355 4 222 6005 ???? +355686511111 ???? realestate@immoalbania.com ???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

€ 130,000
145m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà