Archivio delle proprietà » 2019-05-01/2019-05-31

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Shitet Lounge MRB - Bar Coffe tek Pallati i Sporteve

Shitet Bar Coffee & Shisha Lounge ne zonen e 21 dhjetorit, perballe Universitet te Sporteve dhe Serenates Korcare. Lokali ndodhet buze rruge, momentalisht quhet ‘MRB’ .

€ 35,000
99m2
Shitet Toke me hipotek dhe me leje ndertimi ne Berzhite

1,7 km nga Restorant Reka ne rruge dytesore.

€ 91,000
1625m2
Appartmento 2+1 in Vendita
€ 38,000
100m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà