Archivio delle proprietà » 2019-04-16/2019-04-16

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartement me qera ditore, Suite AioAlbania trilo bibagni con garage

Apartement me qera ditore ose javore ne nje zone te mire te Tiranes, komod dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore me 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe aneks gatimi me te gjitha pajisjet e nevojshme, 2 tualete dhe verande. Per rezervime dhe informacione te metejshme kontakoni ne nr e telefonit.

€ 37
110m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà