Archivio delle proprietà » 2019-01-09/2019-01-09

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 3+1 ne shitje tek rruga e Elbasanit Prane Ambasades Amerikane

RRUGA “ELBASANIT”, AFER AMBASADES AMERIKANE, 100 METRA LARG PARKUT KOMBETAR TE TIRANES Apartament i ri ne shitje 3+1 me siperfaqe 122.27 (140.61) m2 ne katin e 6 me orientim jug-perendim -veri i cili ofron nje dhome ndenje + kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me dritare) dhe ballkon. Çmimi okazion 218,000 Euro. Gjithashtu ofrohet parkim ne shitje me cmimin 22,000 Euro. Ndertimi eshte parashikuar te mbaroje brenda Mars 2019.

€ 218,000
140m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà