Archivio delle proprietà » 2017-08-27/2017-08-27

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane ne bulevard
Occupato
Zyre me qera ne Tirane tek Gjykata e Shkalles se Pare

Tek gjykata e shkalles se pare, ambjent i pershtatshem per zyra pallatet e Hoxhollit. Ambjenti eshte ne bodrum dhe ka qene zyre juridike.

Occupato
Dyqan me qera ne tirane te re rr. sulejman delvina

Ne tirane te re rr. sulejman delvina, me verande dhe vend parkimi.

Occupato
Dyqan me qera rr. komuna e parisit

Rr. komuna e parisit, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Occupato
Zyre me qera ne Tirane 100 metra larg nga Lulishtja tek Komuna e Parisit

100 metra larg lulishtes tek Komuna e Parisit, kati 2, i pershtatshem per biznes.

Occupato
Apartament 2+1 me qera te kopshti zoologjik

Te kopshti zoologjik, kati 3, pamja plot drite dhe me diell.

Occupato
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Liqenit te Thate

Jepet me qira apartament 1+1. Ambjent i sapo perfunduar.

Occupato
Apartament prane sheshit Avni Rustemi

Apartament 200 metra nga sheshi Avni Rustemi, i mobiluar ne menyre bashkohore. Preferohet cift. Cmimi i diskutueshem.

Occupato
Dyqan me qera ne Tirane prane Prokurorise se Pergjithshme

Prane Prokurorise se Pergjithshme i pershtatshem per studio, parukeri, qender estetike.

Occupato
Ambjent biznesi me qera ne Tirane perballe Unazes se Re ne Ali Dem

Perballe me Unazen e Re ne Ali Dem tek brryli, i peshtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me linje trefazore.

Occupato
Apartament 3+1 me qera ne Tirane pas Shkolles se Baletit

Pas shkolles se Baletit, kati 2-te i nje shtepie private.

Occupato
Dyqan me qera ne Tirane tek Vilat Gjermane

Tek Vilat Gjermane. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Occupato
Garzoniere me qera ne Tirane pas shkolles se Mesme tek rruga Faik Konica

Pas shkolles se mesme, kati 5, me ashensor, pallat i ri.

Occupato
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà