Archivio delle proprietà » 2017-07-15/2017-07-15

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Casa in Vendita

Shtëpi e vjetër , pjesërisht e banueshme , gjithashtu perpara ka nje dyqan 80 m dhe te dyja ndodhen buze rruges kryesore dhe nese ju intereson t'i bleni te dyja kushtojne 80000 euro i diskutueshem .

€ 45,000
450m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà