Archivio delle proprietà » 2017-04-30/2017-04-30

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Shitet toke prane Fabrikes se Letres ne Kavaje

Toka eshte e ndare ne dy pjese te cilat jane te vendosura ne dy parcela. Nje nga parcelat ka nje siperfaqe prej 6000 metra dhe tjetra ka nje siperfaqe prej 500 metrash katrore.

€ 23,583
6500m2
Toke ne shitje ne Kavaje tek Fabrika e Letres
€ 23,583
6000m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà