Archivio delle proprietà » 2017-03-28/2017-03-28

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

(OKAZION) Dyqan/Zyre me Qera ne Tirane prane rruges Myslym Shyri

Jepet me qera tek Adidas prane rruges Myslym Shyri ambjent komercial me dimensione 5m x 8m. Ambjenti jepet me kontrate afatgjate dhe eshte teper i pershtatshem per zyra apo ambjente komerciale per kompani te cilat duan te zhvillojne aktivitet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

€ 354
40m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà