Archivio delle proprietà » 2017-03-25/2017-03-25

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament ekonomik ne shitje tek Kthesa e Kamzes pas spitalit Hygeia

Apartamenti ndodhet ne nje zone me pak te populluar te Tiranes nga ku ju mund te perfitoni nje cmim goxha ekonomik ne krahasim me vlerat e apartamenteve ne treg.

€ 25,000
52m2
1+1 me qera prane Ambulances numer 9 ne Tirane zona 21 Dhjetori

Ne katin e trete te nje pallati te vjeter jepet me qera ky apartament.

€ 300
90m2
Dyqan me qera ne Bllok teper i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Ne zemer te zones me te Frekuentuar te Tiranes, jepet me qera ky ambjent komercial teper i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe me cmim te diskutueshem.

€ 500
60m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà