Archivio delle proprietà » 2017-03-13/2017-03-13

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 me qera prane ish kinema 17 nentori

Prane ish kinema 17 Nentori, kati 1, pjeserisht e mobiluar.

Occupato
Jepet me qera i kompletuar ne menyre bashkohore tek Rruga e Barrikadave

Ne cmim perfshihet edhe vend parkimi per makine.

Occupato
Apartament 1+1 me qera rruga e barrikadave prane pasticeri mon amor

Rruga e barrikadave prane pasticeri mon amor, e mobiluar ne menyre bashkohore., Cmimi i diskutueshem.

Occupato
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Urani Pano

Tek Urani Pano, kati 4, 2 tualete.

Occupato
Apartament 2+1 me qera tek piazza

Tek piazza, I mobiluar.

Occupato
Apartament 2+1 me qera rr. vaso pasha tek ish drejtorai e gardes

Rr. vaso pasha tek ish drejtorai e gardes, pallat I ri, mobilim bashkohor.

Occupato
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Inxhinierise se Ndertimit

Perballe Inxhinierise se Ndertimit. Cmimi i padiskutueshem.

Occupato
Apartament 2+1 me qera rr. frederik shiroka”

Rr. frederik shiroka”, kati 3, bosh.

Occupato
Apartament 2+1 me qera ne Tirane ngjitur me Hotel Europa

Ngjitur me hotel Europa, kati 4.

Occupato
Apartament 1+1 me qera ne Tirane pas Pazarit te Ri
Occupato
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Pallatit me Shigjeta

Apartament ne fund te rruges se kavajes . Shume prane pallatit me shigjeta.

Venduto
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek BKT

Shitet apartament ne pallat te ri i mobiluar ne nje nga pikat me strategjike. Prane Zogut te Zi dhe hyrjes se Don Boskos. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Ka dy tualete. Per te interesurit mund tna kontaktoni!

Venduto
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Fusha e zeze

Tek fusha e zeze, pallat i ri, kati i dyte.

Occupato
Toke ne shitje ne Pellumbas

Ne komunen Berzhite, toke truall, e rrethuar me ullishte, pamje nga Tirana, e pershtatshme per vile me certifikate pronesie.

€ 23,898
950m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Xhamia e Tabakeve

Tek Shyqyri Ishmi tek Xhamia e Tabakeve, kati 2, i kompletuar.

Occupato
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek 7 Xhuxhat

Ne qender te Tiranes, tek 7 xhuxhat, kati 2-te, pa ashensor, kuzhine e kompletuar, uje drita 24 ore.

Occupato
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek posta numer 8

I mobiluar tek posta 8.

Occupato
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek rr. Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, ne katin 3, 2 dhoma, me te gjitha pajisjet e nevojshme. Cmimi i diskutueshem.

Occupato
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek rruga e Kavajes

Jepet me qera apartament tek Rr.Kavajes zona e 21 dhjetorit. Apartamenti eshte i arreduar me stil bashkekohore dhe me te gjitha orendite e nevojshme. I organizuar ne 1 ambjent gatimi,1 sallon ndejtje,2 dhoma gjumi,2 tualete me vaske dhe kabin hidromasazhi,1 ballkon,koridor,vend parkimi.

Occupato
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane shkolles Konferenca e Pezes

Prane shkolles Konferenca e Pezes, kati 3.

Occupato
  • Pagina 1 da 2
Archivio delle proprietà