Archivio delle proprietà » 2017-03-02/2017-03-02

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Shitet super apartment ne nje kompleks mjaft te qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit

hitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 1+1, me nje sip 57 .7m2. .Apartmenti eshte i perbere nga living room, nje dhome gjumi . Nje sallon i bollshem dhe tualet.Ne nje kompleks mjaft te sigurte ju mund te prenotoni shtepine tuaj, me nje cmim per vetem 46,160euro i diskutueshem

€ 46,160
57m2
Apartamemt 2+1 me qira prane Prokurorise se Tiranes

Ne katin e 4-tert, pallat 5 katesh, i pershtatshem per kater persona.

€ 252
80m2
Apartament 2+1 ne shitje rr. fortuzi prane osshe

Rruga Fortuzi prane OSSHE, kati 4, me ashensor.

€ 100,000
100m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà