Archivio delle proprietà » 2017-02-27/2017-02-27

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 + GARAZHD TEK UNAZA RE PRANE VILES L

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 BOSH + GARAZHD TEK UNAZA RE PRANE VILES L NE NJE ZONE MJAFT TE MIRE PER VETEM 200 EURO

Occupato
Shitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit

Shitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 2+1, me nje sip 110 m2. nje tualet.Apartmenti eshte i perbere nga living room, dy dhoma gjumi . Nje sallon i bollshem dhe tualet.

€ 70,560
88m2
hitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 1+1, me nje sip 54.3 m2.

hitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 1+1, me nje sip 54.3 m2. .Apartmenti eshte i perbere nga living room, nje dhome gjumi . Nje sallon i bollshem dhe tualet.Ne nje kompleks mjaft te sigurte ju mund te prenotoni shtepine tuaj, me nje cmim per vetem 45,760 euro i diskutueshem

€ 43,440
54m2
Shitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 1+1,

hitet super apartment ne nje kompleks mjaft i qete dhe cilesor, tek Fusha e Aviacionit 1+1, me nje sip 54.3 m2. .Apartmenti eshte i perbere nga living room, nje dhome gjumi . Nje sallon i bollshem dhe tualet.Ne nje kompleks mjaft te sigurte ju mund te prenotoni shtepine tuaj, me nje cmim per vetem 43,440 euro i diskutueshem

€ 43,440
54m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà