Archivio delle proprietà » 2016-12-10/2016-12-10

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Ambjent biznesi ne shitje ne Durres

GODINA ESHTE 5 KATESHE E PAJISUR ME TE GJITHE DOKUMENTACIONIN E DUHUR DHE ESHTE E PERSHTATSHME SI PER BANIM ASHTU DHE PER BIZNES. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. KA PAMJE TE MREKULLUESHME SI NGA DETI DHE NGA QYTETI. ESHTE PRANE VILES SE ZOGUT.

€ 400,000
1240m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà