Archivio delle proprietà » 2016-10-12/2016-10-12

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga Qemal Stafa

Shitet apartament 2 + 1 ne qender te Tiranes, 100 metra nga Prokuroria e pergjithshme. Apartamenti ka planimetri te rregullt, me dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon plus ambient gatimi dhe nje ballkon. Apartamenti eshte ne katet e larta te objektit dhe e ka pamjen e lire nga ndertesat e tjera. Pallati eshte ne fazat perfundimtare te ndertimit. Ju ftojme per nje vizite prane prones.

€ 128,700
110m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà