Archivio delle proprietà » 2016-10-08/2016-10-08

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Vile ne shitje ne Tirane tek rruga Mine Peza

Tek ish Zyrat e Shtetit prane rajonit numer 3, cdo kat me nga 9 dhoma, +800m2 oborr. Cmimi i diskutueshem.

€ 750,000
1200m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek rruga P. Nini Luarasi

E rregulluar moderne, me punime gipsi, depozite me vehte, me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt, ne katin e pare ne pallat ekzistues. Cmimi i diskutueshem.

€ 43,000
50m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne mes te ish Bllokut ne rrugen Vaso Pasha

Ne mes te ish Bllokut, i perdorur me pare per biznes, ne katin e dyte, ne kend te pallatit me pamje nga rruga kryesore. Cmimi i diskutueshem.

€ 197,600
104m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek Lion Park (Zone Elitare)

Tek Lion Park, kati 6, me ashensor, kuzhine e kompletuar, 3 dhoma, 3 banjo. Cmimi i diskutueshem.

€ 387,000
215m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne fillim te rruges Myslym Shyri

Ne kryqezim te Unazes, ne fillim te rruges Myslym Shyri, kati 3-te, punime cilesore.

€ 64,000
67m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà