Archivio delle proprietà » 2016-09-27/2016-09-27

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Fier

FIER në lagjen “29 Nentori” në Qëndër, rr. “Dervish Hekali”, mbrapa Pub Lipjan, kati V , me mundësi shtesë për papafingo, hipotekë e dokumenta të rregullta e rivlerësuar. Cmimi i diskutueshem.

€ 43,236
120m2
Vile ne shitje ne Tirane ne Selite te Vjeter

SAUK I VJETER, vile 1-kateshe + bodrum sip. 135m², ndertim i ri. Truall 495m², me Hipoteke. Rrethuar, perspektive per 3 kate, Cmimi i padiskutueshem.

€ 140,000
135m2
Vile ne shitje ne Kamez Tirane

Ne qender te Kamzes, 2 kate vile + papafingo. Oborr, gjelberim, rrethim. Vendparkimi. E pershtatshme per 2 familje me hyrje te vecante. Me hipoteke. Cmimi i padiskutueshem.

€ 100,000
100m2
Vile ne shitje ne Tirane tek rruga Marubi ne Laprake

Tek rruga Marubi ne Laprake, oborr, parking, 2-kateshe, me mundesi per shfrytezimi per biznes, me certefikate pronesie, kati i 2 i paperfunduar plotesisht se ndertuari.

€ 125,000
300m2
Toke ne shitje ne Selite te Vjeter

Prane Repartit Ushtarak, rr. Ullishte, ne Sauk te Vjeter, toke truall, me dokumenta te rregullta, ullishte pemetore, te llojeve te ndryshme. Cmimi i diskutueshëm.

€ 135,000
1000m2
Toke ne shitje ne Tirane ne Autostraden Tirane Durres

Autostrada Tirane-Durres, km 1, tek tregu ushqimor, anes rruges, toke truall, per ndertes banimi ose sherbimi. Me studim urbanistik. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshëm.

€ 120,000
1000m2
Toke ne shitje ne Tirane afer shkolles Willson

Afer shkolles Willson 1000 m2, pamje e shkelqyer ne ajer te paster ne vendin me te bukur te Tiranes. Cmimi i diskutueshëm.

€ 350,000
1000m2
Toke ne shitje ne Tirane ne Komunen Farke perballe Teg

Komuna Farke kodra perballe TEG. Me Hipoteke. Cmimi i diskutueshëm.

€ 330,000
3000m2
Toke ne shitje ne Kashar

KODER KASHAR, me dokumenta te rregullta.

€ 15,722
7000m2
Toke ne shitje ne rrugen e Liqenit

Baldushk Rrovë, bashke me shtëpinë ekzistuese në kodër.

€ 31,445
2000m2
Toke ne shitje ne Tagan prane TEG

Ne Tagan, 5 - 6 km nga TEG, buze rruges kryesore, shitet edhe me pjese.

€ 165,084
3000m2
Toke ne shitje ne Durres

Tek Shkembi i Kavajes, ne pjesen Lindore, me pamje nga deti. Me certifikate pronesie. Cmimi i padiskutueshem.

€ 95,000
1000m2
Toke ne shitje ne Qereke

Ne qereke, 2 km larg kamzes, fndi i parceles se pare nga rruga kryesore Tirana-F.Kruje. Cmimi i diskutueshem.

€ 50,094
1518m2
Toke ne shitje ne Prush

Ne Prush, toke, 1000m2, me dokumenta te rregullta. Cmimi i diskutueshem.

€ 30,000
1000m2
Toke ne shitje ne rrugen e Lalzit

Armathe, Durres, 500 m larg rruges kryesore qe te con tek Gjiri i Lalzit, 4500 m2, toke e mjelle, vreshte dhe ullishte, ne prodhim prej 8 vitesh. Me certifikate dhe e pershtatshme per ndertim. Cmimi i diskutueshem.

€ 70,750
4500m2
Shtepi ne shitje ne rrugen e Durishtit

Petrele, 2 shtepi private me siperfaqe toke 1000m2. Shtepi te reja te paperfunduara, 2 kateshe dhe shtepi e vjeter, model Elbasani. Me hipoteke.

€ 7,861
1000m2
Shtepi ne shitje ne Tirane tek Shaban Bardhoshi ne Kombinat

Tek Shaban Badhoshi kombinat, shtepi private 2 kateshe me 400m2 truall rrethues.

€ 80,000
272m2
Shtepi ne shitje ne Tirane prane Kafes se Rremes

Prane kafe Rremes ne Babrru, ne proces legalizimi per arsye emigrimi. Cmimi i padiskutueshem.

€ 110,000
800m2
Ambjent biznesi ne shitje ne Qereke

Ne Qereke, 2 km nga Kamza, me certifikate dhe leje ndertimi, buze rruges kryesore. Cmimi i diskutueshem. Ose jepet me qera 1000 Euro/Muaj.

€ 480,000
342m2
Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane prane Akademise se Rendit

Rrugica perball akademise se rendit, magazine me lartesi 4 metra, 2 qepena, ndertim i ri, kati perdhe i nje pallati 5 katesh, 100 metra larg rruges kryesore.

€ 52,000
178m2
  • Pagina 1 da 4
Archivio delle proprietà