Archivio delle proprietà » 2016-09-20/2016-09-20

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne Tirane ngjitur me rrugen e Ambasadave

Ngjitur me bllokun e Ambasadave, jepet me qera e kompletuar ne menyre moderne, me kondicioner.

Occupato
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek shkolla Petro Nini Luarasi

Tek shkolla Petro Nini Luarasi, kati IV, me ashensor, 1 dhomë, 1 banjo, apartament 1+1, i mobiluar me te gjitha pajisjet bashkohore.

€ 280
75m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore tek Lagjia Pavaresia

Tek lagjia Pavaresia, kati 4. Me hipoteke.

€ 25,000
70m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore 100 metra nga Sahati

Tek rruga e re, 100 m larg sahatit, kati 5 pallat i ri. Me hipoteke te rregullt.

€ 52,000
104m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore 100 m larg sahatit

Tek rruga e re, 100 m larg sahatit, kati 4 pallat i ri. Me hipoteke te rregullt.

€ 37,000
74m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande

Prane stadiumit ne katin 6, me ashensor, kuzhinë bosh, 1 dhomë, 1 banjo, 2 ballkone,

€ 32,400
72m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Pogradec

Ne fund te shetitores perballe Hotel 1 Maji, me ashensor, kati 5, kuzhine bosh, dhome, banje, ballkon. Mund te kembehet edhe me nje hyrje ne Tirane. Cmimi i shitjes eshte i diskutueshem.

€ 19,600
56m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Shengjin

Ne Shengjin 50 metra nga bregdeti kulla 3, kati 4, tualet me dritare. Cmimi i diskutueshem.

€ 40,000
80m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Pogradec 200 metra nga Turizmi

Pogradec tek Bregu i Liqenit 200 metra nga Turizmi ne katin e trete, me ashensor, 1 dhome, 1 banjo, ballkon, dere e blinduar, me pamje nga liqeni, parket laminat, hidrosanitare. Cmimi i diskutueshem.

€ 43,000
75m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Kucove

Ne lagjen Llukan Prifti shitet pa ashensor ne katin e kartert. Kuzhine e kompletuar, dhome, 1 banjo, 1 ballkon. Cmimi i diskutueshem.

€ 19,653
65m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Korce

Ne Korce ne rrugen Koli Ceku shitet ne katin 4, i pamobiluar.

€ 9,000
40m2
Toke ne shitje ne Berat ne rrugen Dardha

Toke tip Truall ne qender te Beratit. Toka mund te perdoret per ndertime te ndryshme. Ajo ka dokumente te rregullta hipotekore.

€ 15,722
63m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Berat

Tek Lagjia Deshmoret e Kombit me kuzhine, sallon, dhome, banjo, ballkon. Kati 5, pa ashensor. E rregulluar dhe e mobiluar. Cmimi i diskutueshem.

€ 22,011
64m2
Toke ne shitje ne Korce prane Shkolles Greke

Prane Shkolles Greke ne Korce shitet toke e studiuar dhe e kthyer nga toke buke ne toke ndertimi, me dokumenta te rregullta.

€ 141,501
6000m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà