Archivio delle proprietà » 2016-09-16/2016-09-16

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek Kika 1 tek Komuna e Parisit

Tek Pallati Kika 1 tek Komuna e Parisit me 2 banjo, ne katin e 10. Pamje nga tre ane. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 105,000
144m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane prane Shkolles se Baletit

Prane Shkolles se Baletit ne katin e 4-tert ne nje pallat te ri. Me hipoteke te rregullt, cmimi i negociueshem.

€ 160,000
135m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek sheshi Avni Rustemi

Prane sheshit Avni Rustemi ne nje pallat te ri ne katin e katert. Me hipoteke.

€ 80,000
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek tregu Elektrik

Tek tregu i madh tek Rruga 5 Maji, kati i trete me nje banjo. Me hipoteke.

€ 65,000
100m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit ne pallat te ri. Pozicionimi Jug Perendim. Pallati ka 2 ashensore, hyrja ka 2 banja. Ne katin e shtate.

€ 126,000
140m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Ures se Tabekeve

Prane Ures se Tabakeve, pallat i ri. Me hipoteke.

€ 72,000
75m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Jusuf Vrioni

Kati i 8-te prane shushices ne nje pallat te i me certifikate pronesie.

€ 110,000
105m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane ish Ekspozites

Perballe ish-Ekspozites ne katin e 4-tert. Pa hipoteke.

€ 75,000
80m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Xhamia tek Kopshti Botanik

Tek xhamia tek Kopshti Botanik shitet ne katin e 3te apartament me hipoteke.

€ 51,350
79m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Eduart Mane ne Selite

Rruga Eduart Mane Selite. Pozicioni Veri Jug ne nje pallat te ri. Hyrja ka 2 banja. Me hipoteke te rregullt, cmimi i diskutueshem.

€ 90,000
101m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek Kopshti Botanik

Tek Kopshti Botanik me verande 50m2 ne katin e 5-te me pozicionim Jug Lindje, me hipoteke, me garazhd.

€ 135,000
126m2
Ambjent biznesi ne shitje ne Tirane pas Gjykates se Rrethit

Prane Gjykates se Tiranes ne katin e dyte jepet me qera 500 euro/muaj ose shitet.

€ 142,800
84m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Nobis

Prane Nobis ne katin e 6-te.

€ 155,000
105m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Don Bosko

Ndodhet ne rrugen Don Bosko ne katin e pare dhe mund te perdoret edhe si dyqan edhe si apartament. Me hipoteke, cmimi i diskutueshem.

€ 120,000
120m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Musa Shehi

Shitet apartament i cili mund te perdoret per zyra ne katin e dyte tek Treni me 90m2 verande.

€ 110,000
96m2
Shtepi ne shitje ne Tirane ne rrugen Peti tek Liqeni i Thate

Papafingo ndodhet tek Liqeni ne nje pallat te sapo perfunduar. Me hipoteke.

€ 150,000
213m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen per Elbasan

Apartamenti ndodhet mbi Unazen e Re tek Kristali, ai ka verande te madhe, pozicioni Lindje, me hipoteke.

€ 91,000
130m2
Vile ne shitje ne Tirane ne Sauk te vjeter

Vila 3-kateshe ndodhet ne Sauk te vjeter 300m2 ndertim dhe 500m2 truall. Kati i trete i viles eshte i paperfunduar. Me hipoteke.

€ 380,000
300m2
Ambjent biznesi me qera ne Tirane ne rrugen Myslym Shyri

Jepet me qera ne Myslym Shyr per zyre ne katin e dyte.

Occupato
Vile ne shitje ne Lunder prane qendres tregtare Tirana East Gate

Vile eshte 3 kateshe dhe e mobiluar me kushte bashkohore.

€ 286,000
220m2
  • Pagina 1 da 2
Archivio delle proprietà