Archivio delle proprietà » 2016-09-08/2016-09-08

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Diplomat 2

300 m larg stacionit te fundit te Tiranes se Re pas Diplomat 2 ngjitur me shkollen 9-vjecare ne Katin e 4-tert te banimit. Hyrja eshte bosh dhe e rikonstruktuar dhe me shume hapesire mes pallateve. Apartamenti eshte me Hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.

Venduto
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà