Archivio delle proprietà » 2016-08-12/2016-08-12

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Shtepi me qera ne Tirane tek rruga Him Kolli me dalje ne M Shyr

Ambjent familjar i peeshtarshem per cifte me nje ose dy femije...dalje te shkurtra ne rrugen M Shyri dhe rrugen e Kavajes...

€ 250
65m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà