Archivio delle proprietà » 2016-08-10/2016-08-10

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Toke ne shitje ne Tirane tek Unaza e Madhe Paskuqan
€ 42,000
840m2
Apartament 2+1 me qera ne Tirane pas Ambasades Amerikane

Alartamenti ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat pas Ambasades Amerikane. Ky apartament ka dy dhoma, tualet te madh me dritare, nje holl me kuzhine te kompletuar. Apartamenti ne katin e fundit ka nje verande te kendshme dhe eshte teresisht i mobiluar. Ne apartament ka 4 shtreter teke qe e bejne ate disponibel per 4 persona.

€ 275
110m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà