Archivio delle proprietà » 2016-07-23/2016-07-23

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Zyre ne shitje ne Tirane, Sauk prane RZB

Shitet zyre ne nje nga zonat me te pelqyera dhe nje zone me levizshmeri shume te larte, gjithashtu shume thjesht e gjetshme tek Rruga Elbasanit prane Floges. Zyra ka akses te menjehershem me rrugen e Elbasnit. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri,ne nje kat qe eshte i perbere vetem me zyra. Ka nje siperfaqe totale prej 100 m2, dhe eshte i ndare ne 3 ambiente te medha, 1 dhome depo dhe 1 tualet. Zyra mund te perdoret per nje shumllojshmeri biznesesh, dhe per momentin eshte e dhene me qera. Nga vet zona qe ndodhet zyra e ben kete nje cmim Okazion!!! per nje vizite ne ambient mund te na kontakti

Venduto
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane pas Kodres se Diellit

Shitet apartament 3+1 140 m2 ne nje nga rezidencat me te qeta dhe te sigurta te Tiranes si dhe me te pelqyera tek "Kodra e Diellit". Apartamenti eshte i konfiguruar ne 3 dhoma gjumi, 1 ambient ngrenie/ndenie, 2 tualete dhe ballkon. Ka drejtim jug - lindje dhe pamje fantastike,sepse nuk ka asgje te ndertuar perpara. Apartamenti eshte ne fazen e perfundimit te punimeve dhe eshte i gatshem te banohet shume shpejt. Gjithashtu rezidenca ofron edhe 2 vende parkimi si dhe roje private ne te gjithe rrezen mbuluese. Cmimi i ulet ben qe apartamenti te jete super okazion. Per nje vizite mund te na kontaktoni.

Venduto
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà