Archivio delle proprietà » 2016-07-21/2016-07-21

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Zyre me qera ne Tirane ne hyrje te Bllokut

Ambjenti shtrihet ne rruge kryesore, ne nje pallat te ri, i pajisur me 2 ashensor dhe mundesi parkimi. Siperfaqja prej 160 m2 eshte e ndare ne sallon te madh, 3 dhoma te tjera, 2 banjo, korridor dhe ballkon me akses nga cdo ambjent. Apartamenti eshte perdorur dhe me pare per zyra, me kondicioner ne cdo dhome dhe insalimet e nevojshme per internet.

€ 900
160m2
Duplex me qera ne Tirane tek Kodra e Diellit

Te Kompleksi Kodra e Diellit jepet me qera duplex, katet e 3te dhe i 4rt ne godine 4 kateshe. Mobiluar me hijeshi, ne katin e pare te dupleksit ndodhen dhoma ndenjjes, ngrenies dhe kuzhina. Dhomat e gjumit jane ne katin e siperm. Per te shijuar bukurite clodhese te kodrave perreth keni 3 ballkone. Prane ndodhen kopshti botanik, zoologjik dhe parku i liqenit te Tiranes. Per me shume informacione ose per nje vizite jeni te mirepritur te na kontaktoni.

€ 1,000
174m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà