Archivio delle proprietà » 2016-07-15/2016-07-15

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Zyre me qera ne Tirane perballe Viles Gold

Ne rrugen e Dibres,perballe Vila Gold jepet me qera hapesire komerciale me siperfaqe 270 m2,ne katin e 6 te nje ndertese ideale dhe aktualisht te shfrytezuar per zyra. Ambjenti ka pamje te lire dhe fasad ballore me dopio xham dhe te izoluar akustikisht. Posedon 2 zyra nga 10 m2 secila dhe pjesa tjeter open space. Po ashtu disponon 2 tualete dhe dy ashensor te personalizuar,10 chiller me funksion aspirim dhe kondicionim,drita emergjence. Ambjenti ndodhet ne nje godine pjeserisht komerciale dhe banimi. Pallati eshte 13 katesh. Ndodhet vetem 3 min nga qendra e Tiranes. Me pare ka qene me qera nga Banka e Shqiperise. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

€ 2,430
270m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà