Archivio delle proprietà » 2016-07-12/2016-07-12

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Pazari i Ri

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje zone mjaft te qete dhe me akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri shume cilesor te sapo ndertuar. Apartamenti eshte i kompozuar ne 1 ambinet ngrenie/ndenie, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe si mungon asgje per te jetuar. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni

€ 300
70m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Adidas Myslym Shyri
€ 450
90m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà