Archivio delle proprietà » 2016-07-11/2016-07-11

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Dupleks me qera ne Plazh Vlore

banesa ka pamje te lire nga deti dhe ndodhet 50 metra larg tije ajri i paster dhe qetesi

€ 35
95m2
Garzoniere ne shitje ne Durres prane Hotel Florida

Shitet gasoniere tek plazhi Iliria Durres prane Hotel Florida, kati i 3, me kondicioner . ne nje zone shume te mire dhe ideale per shtepi e vogel pushimi.

€ 14,000
30m2
Apartament 1+1 me qera ne Durres tek Adriatik 2

Jepet me qera apartament 1+1+banjo+aneks+ballkon. totalisht i mobiluar. Kati i 5-te, ne breg te detit, vija e pare me pamje nga deti. Plazhi Iliria prane Hotel Adriatik 2

€ 30
60m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà