Archivio delle proprietà » 2016-05-06/2016-05-06

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Vile ne shitje ne Shkoder ne Dudas

Shitet Vile 3-kateshe e ndertuar ne nje truall me siperfaqe 590 m², me vendodhje L. Naim Gjylbegu ( Dergut ). Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 374 m² i ndare ne 2 kate. Kati i pare ofron nje hapesire prej 187,4 m² i cili perbehet nga: - 4 dhoma gjumi - sallon ( dhome ndenje ) - kuzhine - banjo ( me dush ) - koridor - garazh ( mundesi parkimi deri 2 makina ) Kati i dyte ofron nje hapesire prej 187,4 m² i cili perbehet nga: - 4 dhoma gjumi - sallon - kuzhine - banjo ( me dush ) - koridor - ballkon Cilesi te Viles: - e shtruar me parket - dritare duralumin ( me grila te jashtme ) - dyer druri - banjo ( me dush ) Vila eshte e ndertuar ne vitin 2008 dhe eshte ne gjendje te re. Nje tjeter vecanti eshte edhe fakti qe ka nje oborr prej 402 m² i cili perbehet nga bime dekorative. Cmimi 428.000 €

€ 428,000
590m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà