Archivio delle proprietà » 2016-03-24/2016-03-24

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Lac prane Stacionit te Trenit

Adresa tek Balatori ngjitur me kabllorin ne kat te 2

€ 15,722
50m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Shkoder ne Kiras

2+1 e kompletuR komplet kohet e fundit

€ 41,926
72m2
Zyre me qera ne Tirane prane Pazarit te Ri

Apartament jo i mobiluar qe mund te sherbeje edhe pet zyra te ushtari panjohur. Na kontaktoni

Occupato
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane prane Selvise

Tirana kaq lire ??? OKAZION ... Shitet Apartament 2+1 Kleringu me Cmin okazion prej 1000 euro/m2 tek Selvia. Apartamenti eshte me Siperfaqe 130 m2, me dy dhoma gjumi dhe nje banjo. Cmimi i zones eshte prej 1200 euro/m2 . Apartamenti i gjithi eshte 155 m2 por veranda llogaritet me gjysem cmimi keshtu qe perfitoni nje apartament 155 m2 dhe paguani vetem per 131 dhe me nje cmim okazion.

Venduto
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Selvia
Venduto
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Kolegji New Generation

Tirana kaq lire ??? OKAZION ... Shitet Apartament 1+1 Kleringu me Cmin okazion prej 1000 euro/m2 tek Selvia. Apartamenti eshte me Siperfaqe 65 m2, me nje dhome gjumi dhe nje tualet. Cmimi i zones eshte prej 1200 euro/m2 .

Venduto
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà