Archivio delle proprietà » 2016-03-04/2016-03-04

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Durres tek Hotel Rinia 2

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Shkembi i Kavajes duke filluar nga 19.000€ me pamje nga deti tek kompleksi\'\'Drilon\'\'. Kompleksi ndodhet mbi shinat, por shume prane detit, 50 m larg bregdetit. Prane kompleksit ka mbikalim dhe nenkalim per kembesoret qe te nxjer per ne det. Apartamentet jane me hipoteke. Siperfaqet variojne 1+1 50 - 71 m2 dhe 2+1 80-100 m2. Te gjitha apartamentet ofrojne pamje nga deti. Punimet jane shume cilesore, me grila dhe vendparkim brenda kompleksit vetem per banoret.

€ 32,800
82m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Durres prane Vila Belvedere

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Shkembi i Kavajes duke filluar nga 19.000€ me pamje nga deti tek kompleksi\'\'Drilon\'\'. Kompleksi ndodhet mbi shinat, por shume prane detit, 50 m larg bregdetit. Prane kompleksit ka mbikalim dhe nenkalim per kembesoret qe te nxjer per ne det. Apartamentet jane me hipoteke. Siperfaqet variojne 1+1 50 - 71 m2 dhe 2+1 80-100 m2. Te gjitha apartamentet ofrojne pamje nga deti. Punimet jane shume cilesore, me grila dhe vendparkim brenda kompleksit vetem per banoret.

€ 20,000
50m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Durres tek Ylli i Detit

Shiten apartamente me hipoteke tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.Apartamentet ofrojne pamje panoramike nga deti dhe pishat 50 m larg detit.Apartamentet jane te projektuara dhe realizuara me standarte europiane te cilesise te larte, me termoizolim,dritare dopio xham dhe grila.Siperfaqja e apartamenteve variojne 1+1 (55-64 m2)dhe 2+1(77-82 m2).Cmimet e partamenteve variojne sipas pamjes dhe jane nga 500 deri ne 550 eurom2

€ 28,000
56m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Durres prane Hotel Riviera

Shiten apartamente me hipoteke tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.Apartamentet ofrojne pamje panoramike nga deti dhe pishat 50 m larg detit.Apartamentet jane te projektuara dhe realizuara me standarte europiane te cilesise te larte, me termoizolim,dritare dopio xham dhe grila.Siperfaqja e apartamenteve variojne 1+1 (55-64 m2)dhe 2+1(77-82 m2).Cmimet e partamenteve variojne sipas pamjes dhe jane nga 500 deri ne 550 eurom2

€ 40,000
80m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà