Archivio delle proprietà » 2016-02-25/2016-02-25

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Vile ne shitje ne Shkoder prane Kishes se Shen Kollit

Shitet Ndertese 2-kateshe ne gjendje te vjeter, e ndertuar ne nje truall 700 m² , me vendodhje ne L."Tom Kola". Vila perbehet nga 340 m² ( 2 kate ndertim ), 171 m² ( bodrum). Ambjenti eshte i rrethuar me mur dhe pozicionohet ne nje zone mjaft te qete te qytetit te Shkodres. Hapesirat e brendshme jane te ndara dhe perbehet nga: - 13 dhoma - 4 banjo - 3 ballkone - bodrum - oborr Cmimi 300.000 €

€ 300,000
700m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà