Archivio delle proprietà » 2016-02-10/2016-02-10

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Objekt ne shitje ne Lac prane Stadiumit

Shitet ndertese 3-kateshe me nje siperfaqe totale prej 450 m², me vendodhje ne Lac, Vau Dejes. Secili kat i ndertese ka hyrje te vecante dhe ofron parkim si para dhe mbrapa. Ndertesa eshte me dokumenta te rregullta dhe shitet e mobiluar. > Kati I - 123 m² > Kati II - Lokal "Sardi" me nje sip. 153 m² > Kati III - ka nje sip. 156 m² mund te perdoret per hotel ose shpi banimi pasi perbehet nga: - 4 dhoma ( ku secila ka banjo) - sallon - kuzhine - ballkon - terrace ( mundesi shfrytezimi per bar, restorant etj...) Cmimi - Secili kat 700 €/m² ( mund te shiten te ndare )

€ 315,000
450m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà