Archivio delle proprietà » 2016-02-07/2016-02-07

Cercando:
     
Seleziona gli immobili che stai cercando:

Budget: (€)
 – 

Superficie:
 – 

Vile me qera ne Tirane tek shkolla Dora Distria

Jepet me qera kati i dyte dhe kati i trete i nje vile ne Tirane. Ambienti eshte i pershtatshem per banim, zyre ose ambient studimi. Vila ndodhet ne rrugen Myslym Shyri mbrapa fushes se Tenisit. Ambienti eshte i pershtatshem per banim dhe per zyre. Ambienti ndodhet 5 minuta nga qendra e Tiranes dhe 1 minute nga Parku Rinia. Pervec pamjes qetesuese qe ofrohet nga ballkoni, vila ka nje odorr te gjelberuar. Hapsira brenda eshte e bollshme dhe pamja perjashta fantastike. Edhe pse me qender te Tiranes ambjentin eshte shume i qete, oborr i gjelberuar, parking i sigurte, siguri maksimale.

€ 800
140m2
  • Pagina 1 da 1
Archivio delle proprietà